טיול בדרום קוריאה

הזמנת תכנית טיול לדרום קוריאה

מתכננים טיול לדרום קוריאה אך אינכם מוצאים את הזמן לתכנן את הטיול? מבולבלים מול שפע המידע לגבי מה שיש לראות ולעשות בדרום קוריאה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – מתכננים תכניות טיולים מותאמות אישית!  

דרום קוריאה היא מדינה מרתקת, מגוונת הכוללת מראות נוף מהיפים בעולם, שמורות טבע, אזורים כפריים, ערים תוססות,  מרכזי קניות, מופעי תרבות, מוזיאונים, שווקים, אטרקציות  ועוד …. תכנית טיול מותאמת אישית תאפשר לכם למצות בצורה המיטבית את הביקור שלכם בדרום קוריאה. ראו תכניות טיול לדוגמא.

תכנית טיול מותאמת אישית תאפשר לכם לצאת לטיול בדרום קוריאה עם לוח זמנים מלא מבוקר ועד ערב אשר ישלב בצורה המיטבית בין היעדים והאטרקציות המומלצות בכל יום ובמשך תקופת הטיול, תקבלו הכוונה היכן לאכול, היכן כדאי להזמין את מקומות הלינה, היכן למצוא את מתחמי הקנייה הכי שווים ועוד טיפים רלוונטיים לכל יום טיול.

תכנית טיול מותאמת אישית תאפשר לכם לצאת לטיול בדיוק על פי לוח הזמנים שלכם, ההעדפות האישיות שלכם והקצב שלכם בעלות של  140 שקלים לכל יום טיול.

הזמינו עכשיו תכנית טיול לדרום קוריאה בהתאמה אישית!

שלב 1: מלאו את טופס הזמנת תכנית טיול מותאמת אישית לדרום קוריאה

שלב 2 – שיחת היכרות ותיאום ציפיות בטלפון 0545495905 – שיחה בה אני (מעין) אכיר אתכם ואתם אותי. אתם תשתפו אותי בפרטים מדויקים ככל שניתן בנוגע לטיול המתוכנן: מספר המשתתפים; מאפייני המשתתפים (גיל, מוגבלויות אם יש וכד') משך הטיול ויעדים רצויים; תחומי עניין (טבע, טיול עירוני, אטרקציות מוזיאונים וכד'…). במהלך השיחה תעבירו לי את כל המידע הדרוש כדי שאוכל לתכנן לכם טיול שיתאים לכם באופן אישי.

שלב 3 – הזמנה ותשלום –  לאחר השיחה תקבלו במייל הצעת מחיר, תאשרו את הסכם העבודה בינינו, תמלאו את טופס ההזמנה ותבצעו את התשלום עבור העבודה לפי מספר הימים – המחיר: 140 שקלים ליום טיול (כולל מע"מ) לביט 0545495905.

 שלב 4 – קבלת תכנית הטיול –  שלושה ימי עבודה לאחר העברת התשלום אשלח לכם  את המבנה הכללי של מסלול הטיול: חלוקה לימים, אזורים, פעילויות ואטרקציות שמתאימות לכם. לאחר שתאשרו את המסלול הבסיסי אמשיך בעבודה עד להשלמת תכנית הטיול המלאה תוך עשרה ימי עבודה.

לאחר קבלת תכנית הטיול כל מה שנותר לכם זה להזמין את הטיסה, הרכב או הרכבת, בתי המלון ולצאת לדרך לחוויה בלתי נשכחת בדרום קוריאה!

תכנית טיול בדרום קוריאה
תכנית טיול בדרום קוריאה

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.