כיצד תרכיבו את תכנית הטיול שלכם באיטליה

מתכננים לצאת לחופשה באיטליה? איטליה מדינה יפהפיה, מרתקת וגדולה מאד וטיול בן כמה ימים ואפילו בן שלושה שבועות לא יוכל לכסות את כל רחבי איטליה ולאפשר ליהנות מכל מה שיש למדינה יפה ומרתקת זו להציע: ביקור במוזיאונים, מרתקים, קתדרלות, סמטאות ציוריות, בשווקים תוססים ובאתרים הארכיאולוגים בערים הגדולות: רומא, מילאנו, ונציה, נאפולי ועוד…., מסלולי הליכה בטבע בקיץ וסקי בחורף בהרי הדולומיטים, העיירות הציוריות והנופים המרהיבים של טוסקנה, פארקי שעשועים ורחצה סביב אגם גארדה, שיט בתעלות ונציה, ביקור באיים הציוריים מורנו ובוראנו, לרחוץ בים ולהנות מהשמש ברביירה האיטלקית, ביקור באי סיציליה ועוד…

הולכים לאיבוד בים המידע? מתקשים למצוא את הזמן כדי לתכנן את הטיול?

בדיוק לשם כך יזמנו את תיקי הטיול – מסלולי טיול מוכנים במגוון יעדים נפוצים ברחבי איטליה.

בתיקי הטיול שבנינו השקענו חשיבה רבה בתמהיל המתאים לכל יום טיול. כל יום טיול כולל פירוט מלא של מסלול הטיול כולל את כל אתרי הביקור באותו יום,  זמני נסיעות, משך ביקור משוער,  קישורים להזמנת כרטיסים לאטרקציות, מקומות לינה, מסעדות מומלצות וטיפים חשובים. מסלול הטיול שם דגש על שילוב מתאים בין מוזיאונים, אטרקציות עם קניות, מסעדות, בתי קפה והליכה רגלית כך שהחוויה תהיה מושלמת!

ראו בהמשך הדף שילובים אפשריים בין מסלולי הטיול להרכבת תכנית טיול מלאה באיטליה. רכשו את מסלולי הטיול לפי השילוב המתאים עבורכם וצאו לדרך…. 

הורידו עכשיו את מסלולי הטיול לפי בחירתכם והרכיבו את תכנית

הטיול שלכם באיטליה!

שישה ימים מסביב לאגם גארדה: 120 שקלים – לחצו כאן לרכישה 

חבילת טיול מלאה למטייל העצמאי לשישה ימים מסביב לאגם גארדה בצפון איטליה: עיירות ימי ביניים, מסלולי הליכה בטבע נקודות תצפית מרהיבות מההרים, רחצה באגם, פארקי שעשועים, מתחמי קניות  ואטרקציות נוספות….

חמישה ימים בדולומיטים: 95 שקלים – לחצו כאן לרכישה

שמורת הסינקה טורה בהרי הדולומיטים באיטליה

תכנית טיול מלאה לשישה ימים בהרי הדולומיטים: אזור קורטינה דאמפאצו ובאזור קנאציי וקמפיטלו דה פאסה, כולל מסלולי טיול בהרים, מעברי הרים, תצפיות מרהיבות מפסגות ההרים, אגמים קרחוניים ואטרקציות נוספות….

חמישה ימים ברומא: 90 שקלים – לחצו כאן לרכישה

חמישה ימים ברומא
תכנית טיול לחמישה ימים ברומא כולל האטרקציות המרכזיות של העיר: הקולוסיאום, שער טיטוס, הפורום, בית הכנסת והרובע היהודי, מזרקות, רובעים, חנויות יפות, בתי קפה ומסעדות מומלצות בעיר המרתקת וטיול יום  לטיבולי.

ארבעה ימים בחבל אאוסטה: 80 שקלים – לחצו כאן לרכישה

 חבילת טיול מלאה למטייל העצמאי לארבעה ימים בעמק אאוסטה: מבצרים ימי הביניים, עיירות ציוריות לרגלי האלפים, נופיו המרהיבים של המונט בלאן, קרחוני עד, מסלולי הליכה בטבע, מסעדות טובות, קניות ומקומות לינה מומלצים.

שלושה ימים בטוסקנה: 60 שקלים – לחצו כאן לרכישה

 שלושה  ימים בטוסקנה: תכנית טיול מלאה לחופשה בטוסקנה, כולל האטרקציות המרכזיות של אחד האזורים היפים בעולם מבחינה נופית, תרבותית והסטורית כולל אורבייטו,  פירנצה, פיזה, סן ג'ימיניאנו.  כל יום טיול כולל פירוט מלא של מסלול הטיול כולל את כל אתרי הביקור באותו יום, מרחקים וזמני נסיעות, משך ביקור משוער,  קישורים להזמנת כרטיסים לאטרקציות, מקומות לינה, מסעדות מומלצות וטיפים חשובים.

יומיים טיול בונציה: 45 שקלים – לחצו כאן לרכישה

תכנית טיול מלאה ליומיים טיול בעיר התעלות, כולל האטרקציות המרכזיות של אחת הערים היפות והמיוחדות בעולם: כיכר סן מרקו עם הבזיליקה המפורסמת, הגשרים היפהפיים והתעלות הצרות, ארמון הדוג'ים, גשר האנחות, גשר ריאלטו, הרובע היהודי של וונציה, ביקור בכמה מהמוזיאונים היפים באירופה, שיט חווייתי בגונדולה עם מראות בלתי נשכחים וטיול יום מונציה – ביקור בשני האיים הציוריים מוראנו ובוראנו.

 

 

 

 

 

 

 

יומיים טיול במילאנו: 45 שקלים – לחצו כאן לרכישה

כיכר הדואומו במילאנו

תכנית טיול ליומיים מלאים במילאנו, העיר השנייה בגודלה באיטליה, מרכז כלכלי ותעשייתי, מרכז תרבות, אופנה ועיצוב הכולל אטרקציות ומוקדי עניין ובראשם הדואומו, קניון ויטורו עימנואלה, בית האופרה לה סקאלה, הציור המקורי של הסעודה האחרונה של ליאונרדו דה וינצ'י, רובע בררה – מרכז הבילוי והעיצוב של מילאנו ומוזיאונים לעיצוב ולאמנות. לצד האטרקציות תוכלו לנצל את הביקור בעיר לקניות במרכז העיר ולבילוי בקונדיטוריות, בתי קפה ובמסעדות המשובחות הרבות שיש בעיר.

יום טיול בבלאג'יו ובאגם קומו: 30 שקלים – לחצו כאן לרכישה

תכנית ליום טיול מלא אגם קומו,  כאשר נקודות המוצא היא בלאג'יו, חצי אי עם עיר עתיקה יפה וציורית אשר ניתן לסייר בה בנקודות עניין שונות ולצאת ממנה רצוי באמצעות מעבורת לטיול בעיירות נוספות שלחוף האגם וורנה ומנאג'יו. העיירה בלאג'יו היא נקודת מוצא מצויינת לביקור באגם קומו וכוללת שפע של מלונות ברמות שונות, מסעדות (לא הרבה) וחופים. ביום אחד אינטנסיבי תוכלו למצות את הביקור בשלושת העיירות אך יום נוסף יאפשר לכם לקחת מעט יותר את הזמן, בעיקר אם אתם בעונת הקיץ בה ניתן לנצל היטב את חופי האגם לרחצה. כך או אחרת כדי לנצל היטב את יום הטיול בבלאג'יו מומלץ ללון בעיירה ערב לפני ואת הערב של יום הטיול כך שתוכלו להנות מלפחות יום מלא בבלאג'יו.

יום טיול בורונה: 30 שקלים – לחצו כאן לרכישה

אטרקציות בורונה - הארנה
אטרקציות בורונה – הארנה

תכנית למטייל העצמאי ליום טיול בורונה, עיר עתיקה עוד מימי הרומאים הנמצאת במחוז ונטו שבצפון איטליה. מרכז העיר כולל בתוכו, בטווח הליכה, שורה של אתרים הסטוריים ותרבותיים חשובים ובעלי עניין רב כולל האמפיתאטרון הרומי השלישי בגודלו בעולם, הבית של יוליה מהסיפור רומיאו ויוליה של שייקספיר, נקודות תצפית מרהיבות, גשרים עתיקים, כנסיות מרשימות, ארמונות מתקופת הרנסנס ורחובות שוקקים מלאים בחנויות, מסעדות ובתי קפה … הביקור באתריה של ורונה לפי המסלול המוצע  הוא בהליכה רגלית במסלול כמעט מעגלי. בכדי למצות את הביקור מומלץ להגיע לורונה בשעות הבוקר או להגיע אליה יום קודם וללון בה את הלילה ואולי גם את הלילה הבא בסוף היום.

יום טיול בברגמו: 30 שקלים – לחצו כאן לרכישה

תכנית ליום טיול מלא בעיר ברגמו כוללת ביקור בעיר העתיקה היפהפיה, נופים אלפיניים,  מבנים הסטורים, ארכיטקטורה מרשימה, מתחמי קניות ואוכל משובח. ברגמו, שבצפון איטליה, היא יעד מצוין שניתן לשלבו כטיול יום או יומיים במסגרת הטיול שלכם בצפון איטליה. אז אם נחתתם בשדה התעופה של ברגמו וישר נסעתם להמשך הטיול כדאי מאד שתנצלו את ההזדמנות ותבלו לפחות יום טיול בעיר כנחיתה רכה בצפון איטליה. גם אם אתם מבלים במילאנו מומלץ להקדיש לפחות יום טיול בברגאמו שנמצאת במרחק של שעת נסיעה ממילאנו.

ברגמו מחולקת לשני אזורים עיקריים, העיר העליונה – Citta alta והעיר התחתית – Citta bassa. האזור האטרקטיבי יותר לטיול בעיר הוא העיר העליונה הכוללת את העיר העתיקה ובה גם כדאי להתמקד.

יום טיול בטורינו: 30 שקלים – לחצו כאן לרכישה

תכנית ליום טיול מלא בטורינו, בירתה הראשונה של איטליה, בירת חבל פיאמונטה שבצפון איטליה, עיר עתיקה יפהפיה, מוזיאונים מרתקים, ארמונות, ארכיטקטורה מודרנית, מתחמי קניות וביקור באחד מבתי הכנסת הכנסת היפים באירופה והרבה אוכל איטלקי וקינוחים משובחים!

יום טיול בגנואה: 30 שקלים – לחצו כאן לרכישה

יום טיול בגנואה למטייל הישראלי
תכנית ליום טיול מלא בגנואה, עיר הנמל היפה, בירת חבל ליגוריה שלחוף הים התיכון. תכנית הטיול כוללת את האטרקציות המרכזיות של גנואה: העיר העתיקה הציורית שנמצאת ברשימת אתרי המורשת העולמית של אונסק"ו, קתדרלת די סן לורנצו, הארמון של הדוג'ה השליט של העיר, רחוב גריבלדי שבו שוכנים חלק מארמונות העיר לצד חנויות וגלריות והנמל הישן שהוסב למרכז קניות, אוכל ואטרקציות ובראשם האקוואריום של גנואה, מסעדות איטלקיות משובחות וחופי הים הציוריים.

יום טיול בסירמיונה: 30 שקלים – לחצו כאן לרכישה

סירמיונה

תכנית ליום טיול מלא בסירמיונה, עיר עתיקה מוקפת חומה הממוקמת על חצי אי לחוף אגם גארדה. עיר ציורית, כוללת טירה עתיקה, שרידי וילה מהתקופה הרומית, בתי מרחץ, חופים יפהפיים, מסעדות משובחות וגלידריות מהטובות באיטליה. באזור שמסביב שפע של מלונות, מסעדות ואטרקציות. ביקור של יום אחד הוא רק פתיח לביקור ממושך יותר באגם גארדה אך מהווה אטרקציה בפני עצמה אם אתם עוברים בסירמיונה על הדרך מונציה למילאנו, ממילאנו בדרך לדולומיטים או כטיול יום ממילאנו. תוכלו כמובן לשלב את הביקור בסירמיונה כחלק מחופשה שלמה באזור אגם גארדה – ראו תיק טיול – שישה ימים באזור אגם גארדה.

שילובים אפשריים של "תיקי הטיול" למסלול טיול מלא באיטליה

20 ימים באיטליה: חמישה ימים ברומאשלושה ימים בטוסקנהיומיים בוונציה יום טיול בורונהשישה ימים באגם גארדהיומיים טיול במילאנו.

16 ימים בצפון איטליה: נחיתה במילאנו – שישה ימים מסביב לאגם גארדהחמישה ימים בדולומיטיםיומיים בוונציה יום טיול בורונהיומיים טיול במילאנו.

11 ימים בצפון איטליה: שישה ימים מסביב לאגם גארדהחמישה ימים בדולומיטים

11 ימים בצפון איטליה – יום טיול בברגמושישה ימים מסביב לאגם גארדה – יומיים בוונציהיומיים טיול במילאנו.

6 ימים טיולי כוכב ממילאנויומיים טיול במילאנו, יום טיול בטורינו, יום טיול בברגמו ,יום טיול בגנואה ויום טיול בסירמיונה.

20170716_163206

מאחלים לכם טיול נפלא באיטליה ומזמינים אתכם להצטרף לקבוצת המטיילים שלנו  – מטיילים חסרי מנוח  כדי לשלוח לנו טיפים ומסלולי טיול באיטליה או רעיונות לטיולים ביעדים אחרים בעולם.

פוסטים נוספים שכתבנו בעקבות הטיול באיטליה: 

מסלול טיול באיטליה

רומא עם הילדים

טוסקנה עם ילדים? 

יומיים בוונציה לכל המשפחה

מסלולי הליכה לכל המשפחה בדולומיטים

מסביב לאגם גארדה

עלות טיול באיטליה ומחירים לדוגמא

מקומות לינה מומלצים באיטליה

היכן ניתן לקנות כרטיסים לאטרקציות באיטליה? 

מוזמנים לקרוא פוסטים נוספים שנכתבו על איטליה: 

זיוה רענן כתבה בבלוג שלה  – "שמתי לב" : טוריסט אינפורמישן – על השביל בצ'ינקווה טרה.

רבקה קופלר כתבה בבלוג שלה – " אוספת אוצרות": אדיימו – סיפור מהטיול בריומג'ורה שבצ'ינקווה טרה

מלי אברמוביץ כתבה בבלוג שלה – " טיולים מזווית אחרת – הטוריסטית": טיול יום מרומא – עיירת הקיט של האפיפיור

אורה גזית כתבה בבלוג שלה – "חלומות שמורים" את שני הפוסטים: אל רומא בעקבות סטרווגנזה ואת פירנצה – יום אחד, נער אחד, ספר אחד

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.