הסכם התקשרות להזמנת תכנית טיול בחו"ל

הסכם התקשרות להזמנת תכנית טיול בחו"ל
"לטייל עם נילי ומעין"
לקוחות יקרים, אנחנו במגזין הטיולים "לטייל עם נילי ומעין" נעשה כמיטב ואת מרב מאמצינו על מנת לתכנן נכון את הטיול שלכם, לחסוך לכם בזמן ויותר חשוב, בכסף. אנחנו נתכנן לכם את הטיול לפרטי פרטים על פי בקשותיכם, רצונותיכם, תחומי העניין שלכם, נציע לכם לבקר במקומות שונים ולמעשה נכוון אתכם נכון בטיול שלכם. לנוחותכם ולמען שקיפות מרבית, להלן תהליך ותקנון הזמנת מסלולי טיול בחו"ל.

באפשרותכם לבחור באחת משלוש האפשרויות הבאות:

אפשרות א – רכישת תכניות טיול מוכנות בגרסת PDF.

אפשרות ב –  רכישת שעות ייעוץ לתכנון טיול לשעת ייעוץ בתשלום מראש.

אפשרות ג – הזמנת תכנית טיול מותאמת אישית לפי צרכיכם בעלות של 140 שקלים ליום.

שלבי העבודה של אפשרות ג:

שלב ראשון

סגירת הזמנת המסלול – מילוי שאלון ראשוני, חתימה על הזמנת העבודה וביצוע התשלום בהעברה בנקאית טרם תחילת העבודה לפי תעריף של 140 שקלים ליום טיול כולל מע"מ (הנחה של 10 שקלים למזמינים מעל 30 ימי טיול).

שלב שני

שיחת תיאום ציפיות ראשונית עם מתכנן המסלול: מתכן הטיול יוצר קשר טלפוני עם המזמין ומברר פרטים אודות המטיילים ומטרותיהם. בשיחה זו גם מובהרים התהליך ודרכי ההתקשרות בין המתכן והמזמין. במקביל מועבר למזמין דואר אלקטרוני ובו בקשה לפירוט זמני טיסה, שכירת רכב או קרוואן, היכן מתי וכן תאריכים שבהם נקבעו אירועים, הוזמנו מלונות מראש ועל המתכן להתיחס אליהם בתכנון עצמו.

שלב שלישי

הכנת הצעה של שלד טיול המתבסס על בקשותיכם שימסרו טלפונית ובדואר אלקטרוני, מצד אחד, ועל הכרת האזור על ידי כותב המסלול, מהצד האחר. בשלב זה יכול המזמין להוסיף בקשות ולשנות הצעות עד שהשלד המוצע על ידי המתכנן מתאימים לרצון המזמין ולמטרותיו ואז על המזמין לאשר את השלד במכתב בדואר האלקטרוני. לאחר אישור שלד הטיול על ידי המזמין תחל הכנת המסלול המלא. בשלב זה התקשורת תתבצע בדואר אלקטרוני במטרה לשמר קשר בין המתכנן והמזמין ולמתן תשובות לבעיות לא צפויות הקשורות לתכנון לדוגמה – מציאת תחליף לאטרקציה שנסגרה או לחילופין שינוי פתאומי בתוכניות המזמין.

שלב רביעי

הכנת המסלול המלא והמפורט עפ"י ניסיון אישי של מתכנן המסלול – מעין הס אשכנזי.

עם סיום הכנת תכנית הטיול  המלאה והמפורטת היא תשלח אליכם בדוא"ל. תכנית  זה תכלול את המסלול שלכם על פי ימים, לוח זמנים מומלץ לטיול, כמה זמן לשהות בכל מקום, כמה זמן נסיעה ממקום למקום, היכן לעצור, מה לראות, מהו הציוד/הביגוד הנדרש ועוד.

שלב חמישי

לאחר קבלת המסלול המלא עדיין שמורה לכם הזכות לפנות בשאלות הבהרה. בנוסף, אם ברצון המזמין להוסיף ימים או לשנות יעד ועדיין הדבר אפשרי מבחינת לוחות זמנים המזמין יכול לפנות ולבקש את הרחבת המסלול בתשלום.

במקרים של יציאה חפוזה לחו"ל והיעדר אפשרות להכין מסלול מלא ומפורט בלוח זמנים קצר תוצע למזמין  האפשרות להיפגש עם המתכנן בזום בתיאום מראש לקבלת יעוץ אישי בעל פה מלווה במפות מקוונות של יעדי הטיול, הזמנת אטרקציות, רכב ומקומות לינה וכד'… במקרה זה התעריף יהיה 350 שקלים (כולל מע"מ) לשעת הדרכה בתשלום שיועבר מראש לפני ההדרכה. יתרון יעוץ כזה הוא ביכולת המתכנן להקשיב למזמין, לשמוע את רצונות והערותיו ולהתאים מידית את האתרים למטרות.

זכות היוצרים נשמרת למתכנן המסלול גם לאחר מסירתה למזמין ולכן המזמין אינו רשאי לצלם, לשכתב, להעתיק ולהעביר את המסלול למי שאינו משתתף בטיול המתוכן.

ביטול עסקה לפני קבלת תיק המסלול ובהתאם לחוק ההחזרים ובתשלום של:
25% מהעיסקה טרם העברת שלד ראשון ללקוח
50% מהעיסקה לאחר קבלת השלד הראשון של המסלול.

במקרה של רכישת "תיק טיול" לא יתאפשר החזר כספי. 
יובהר להלן:

מאחר ובתהליך בניית מסלול הטיול מגיע מידע ממקורות שונים, כאשר אופי ואפיון אתרי מסלול הטיול בחו"ל משתנה ואינו בהכרח מתאים באופן שווה לכל אדם ומאחר ו"לטייל עם נילי ומעין" אין כל שליטה על מקורות, מקומות התיור, מסעדות מומלצות, אתרי לינה ואתרי מסלול הטיול, "לטייל עם נילי ומעין" אינה אחראית במידה ולקוח אינו שבע רצון מהמסלול אשר ביצע ו- "לטייל עם נילי ומעין" אינה אחראית לכל עוגמת נפש אשר תגרם ללקוחות מאותם מקורות, אתרי טיול, מקומות מומלצים וכיוצ"ב כתוצאה מכך.

הסתמכות של הלקוח על כל תוכן, מידע, דעות ועמדות המוצגים במסלול המוצע, נעשה על פי שיקול דעתו ונתון לשיקול דעתו ואין "לטייל עם נילי ומעין" אחראית לכל תוצאה שתגרם עקב ביצוע של המסלול המוצע בדרך כזאת או אחרת.

בכל מקרה, "לטייל עם נילי וומעין" ו/או כל נציג מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל צד שהוא לגבי נזקים ישירים או עקיפים (לרבות נזקים כספיים, אובדן רווחים, מוניטין וכו') עקב המסלול המוצע או ההמלצות המופיעות בו. מלוא האחריות הנובעת מביצוע המסלול יחול על הלקוחות עצמם, והלקוחות מתחייבים בזאת לשפות ולפצות את "לטייל עם נילי ומעין" בגין כל תביעה ו/או דרישה שתוגש נגד "לטייל עם נילי ומעין" בקשר עם כל תכנים שיועלו על ידה במסלול הטיול המוצע.

כל תביעה או התדיינות משפטית עם "לטייל עם נילי ומעין" תתבצע בבית משפט השלום בקריית שמונה.

אין כל התחייבות מצד "לטייל עם נילי ומעין" להתאים את מסלול הטיול לצרכיו של כל אדם. ללקוח לא תהיה כל טענה, תביעה, או דרישה כלפי "לטייל עם נילי ומעין" בגין טיב המידע, השירותים והמוצרים המומלצים במסגרת המסלול המוצע, והוא מוותר בזה על כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כאמור כנגד "לטייל עם נילי ומעין" ו/או כנגד מי מטעמה. השימוש במידע הניתן במסגרת הצעת המסלול נעשה באחריות הבלעדית והמלאה של המשתמש.

באם המידע ב- "לטייל עם נילי ומעין" יכיל טעויות ו/או פגמים אשר נעשו בתום לב, ל- "לטייל עם נילי ומעין" לא תהיה כל אחריות כלשהי לכל טעות, פגם, הפסד רווח או כל נזק אחר שייגרם ו/או העלול להיגרם ללקוחות כתוצאה משימוש בהמלצות ו/או כתוצאה מאי יכולת לעשות בהם שימוש.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.