טיפים מנצחים לטיול בארה"ב

Leave a comment Standard

לאור החוויות והניסיון שצברנו במהלך הטיול בן החודש שערכנו ברחבי ארה"ב מצורפים עשרה טיפים מנצחים לטיול בארה"ב:

 • במידה ואתם מתכננים כניסה לאטרקציות, כדאי לחסוך את התורים בקופות הכרטיסים באמצעות רכישת הכרטיסים מראש באתרי האטרקציות או באתרים המאפשרים רכישה מרוכזת של כרטיסים לאטרקציות בהנחה, למשל כרטיס Gocity. במקרה זה כדאי לבדוק מה משתלם יותר. אנחנו למשל רכשנו כרטיס של Gocity בסן פרנסיסקו כיוון שבשלושה ימים נכנסנו ל 6 אטרקציות שנכללו בכרטיס וזה השתלם לנו אבל בביקור בלוס אנג'לס, כאשר ביקרנו באטרקציה אחת ליום, הכרטיס המשולב לא השתלם לנו.
20180709_123933(0)

מסלול טיול בארה"ב – לוס אנג'לס

 • בעיקר כשמדובר בטיול הכולל נסיעות ממושכות בדרכים – Road trip, כדאי להזמין מראש, באמצעות אתרים כמו Booking.com מלונות דרכים הכוללים לרוב ארוחת בוקר טובה, בריכה מרעננת לסוף היום, שירותי כביסה וחדר כושר.
 • כדאי לרכוש כרטיס שנתי לאתרי שמורות הטבע ב- 80 דולר לרכב (רשום על שני נהגים ודורש הצגת כרטיס מזהה). כניסה בודדת לכל שמורה עומדת על 35 דולר לרכב. הכרטיס משתלם משלוש כניסות ומעלה לאתרי שמורות הטבע של ארה"ב – NPS. ניתן לרכוש את הכרטיס בשער הכניסה לאתרי רשות שמורות הטבע או באתר NPS.
 • מומלץ להיכנס לפני הביקור לאתר שמורות הטבע של ארה"ב- NPS בכדי להתעדכן בהודעות ובאזהרות על עומס יתר של מבקרים, שריפות, שיטפונות וכד'…. למשל אתר הגרנד קניון, יוסמיטי, פארק הקשתות ועוד…
 • בעונות הבוערות ובסופי שבוע מומלץ מאד להגיע לשמורות הטבע המתויירות (יוסמיטי, שמורת הסקויה, גרנד קניון וכד') בשעות הבוקר שכן החניונים מתמלאים עד אפס מקום, להחנות את הרכב ולעשות שימוש בשאטלים חינמיים שיוצאים בתדירות גבוהה ועוברים בין האטרקציות המרכזיות בשמורות הטבע.

20180715_125138

 • שימו לב לכך שהחשבון הכולל לתשלום במסעדות אינו כולל טיפים שמתחילים ב 15 אחוזים!
 • קחו בחשבון כי הסכום הנקוב על המוצרים בחנויות אינו כולל את מס הקנייה המקומי, שיכול לעלות את המוצר בשיעורים משתנים של בין 0 אחוז באורגון ל 8.5 אחוזים בקליפורניה. לחץ כאן לפירוט מלא של אחוזי המס בארה"ב.
20180726_144624

מסלול טיול משפחתי בארה"ב – ניו יורק

 • לנסיעה ממוצעת לביקור באתרי העיר ניו יורק מומלץ לרכוש בניו יורק את הפס השבועי לרכבת התחתית בעלות של 33 דולר (למבוגר ולילד). זה יוצא זול יותר משימוש בכרטיסים בודדים בעלות של 75 דולר לכל נסיעה.
 • לגישור על פני מרחקים קצרים בעיר ניו יורק מומלץ לעשות שימוש במוניות, העלות כ 10 – 15 דולרים לעשר דקות נסיעה, נוח ומשתלם כלכלית במיוחד לכמה נוסעים.

20180726_105508

 • מומלץ לשכור לנסיעות הארוכות בארה"ב רכב גדול, מעל למספר הנוסעים, שיהיה מקום נוסף לציוד ומרווח לנוסעים בשל מרחקי הנסיעה הארוכים. אנחנו טיילנו חמישה ושכרנו  ניסן קווסט שהתאים לשבעה.
 • מומלץ מאד לתכנן כך שבנסיעות ארוכות תדעו היכן אתם עוצרים בדרך כדי לנוח מעט מהנסיעה, היכן מתדלקים את הרכב, אוכלים צהריים וכד'….. בחלק מהנסיעות הארוכות שלנו ברחבי ארה"ב נסענו כמה שעות מבלי למצוא נקודה אחת לעצירה. על רקע זה מומלץ מאד לצאת לנסיעה כשמיכל הדלק מלא ולא לצאת לדרך עם פחות מחצי מיכל מלא כדי לא להיתקע באמצע שום מקום.
20180722_121711

מסלול טיול בארה"ב לכל המשפחה – אסתס פארק

 

אם יש לכם טיפים מועילים נוספים, אתם מוזמנים לשתף את כולנו באמצעות הקבוצה שפתחנו: טיפים למטיילים בארה"ב.

פוסטים נוספים שכתבנו בעקבות הטיול לארה"ב: 

קישורים מועילים בדרך לארה"ב

כיצד טיילנו עם כל המשפחה בארה"ב? 

 

מודעות פרסומת

השאר תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.