תקנון האתר

  1. לטייל עם נילי ומעין" הוא בלוג טיולים הממליץ על מסלולי טיול בישראל ובעולם . "לטייל עם נילי ומעין" ובעליו (להלן – "המשתמש"). תקנון האתר מופיע בעמוד הבית של האתר ומרגע כניסתו של המשתמש להמשך דפי האתר משמע שהסכים עם תקנון האתר וקיבל על עצמו את כל כלליו.
  2. אין לאתר כל אחריות לגבי המצב העדכני של המסלולים, שעות הפתיחה, מחירי הכניסה וכל עניין הנוגע למסלולי הטיול שהופיעו בהמלצות האתר. השימוש בהמלצות האתר הן באחריות המשתמש בלבד.
  3. מותר למשתמש להוריד את תכני האתר המוצעים להורדה במפורש לשימושו ולשתף אותם ברשת האינטרנט מבלי לפגוע בזכויות היוצרים של בעלי הבלוג ותוך אזכור שמם ככותבי התוכן וכבעליו הבלעדיים.
  4. 5. לבעלי האתר זכויות יוצרים על כל הטקסטים, הלוגו העיצוב והקוד וכל שימוש מסחרי במרכיבים אלה ללא הרשאה מפורשת של בעלי האתר מפר את זכויות היוצרים של בעלי האתר.
  5. 6. חוות הדעת באתר נועדו לאפשר משוב חיובי לשיפור האתר ותכניו. המשתמשים באתר מחויבים להימנע משימוש בלשון פוגענית, הוצאת לשון הרע והזנת תכנים שאינם קשורים למטרות האתר.
  6. 7. תכניות הטיולים והטיפים המוצגים באתר הן בגדר הצעה בלבד שהעלו כותבי הבלוג. האחריות של המשתמש בתכנים אלה היא על אחריותו בלבד ולבעלי האתר ו/או למשתמשים שהעלו לאתר את תכניות הטיולים שלהם אין כל אחריות משפטית בנוגע לנזק זה או אחר או לעוגמת נפש כזו או אחרת שנגרמה בגין גורם זה או אחר למשתמש בגין או אחר בגין השימוש בתכני האתר.
  7. האחריות על התוכן המופיע בפרסומות המופיעות באתר הן על המפרסמים בלבד ולא על בעלי האתר.
  8. כל עוגמת נפש שתהיה כרוכה בשימוש באחד המפרסמים באתר אינה קשורה ולאחריותם של בעלי האתר בשום מקרה.
  9. במסגרת הבלוג ישנם קישורים לאתרים מסחריים במסגרת של תכניות שותפים (קלוק, בוקינג, סיטי קארד, ג'ט ראדאר, טיקטס, רנטלקארס) ותמורת השימוש של המשתמש בתוכן של האתר והנגישות של המשתמש באתר לאתרים השונים להזמנת רכיבים שונים מהטיול בעלי האתר מקבלים מהחברות השונות אחוזים מהעסקאות. אין לבעלי הבלוג כל אחריות על התמורה או על נזק כלשהוא שייגרם  מהשימוש בתכניות השותפים השונות.
  10. כל מקרה של הגשת תביעה בנוגע לשימוש באתר תתבצע בבית משפט השלום בקריית שמונה, ישראל.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.