השכרת רכב

נסיעה ברכב שכור היא אחת הדרכים הנוחות ביותר לטיול עצמאי לחו"ל, כזוג או כמשפחה ומהווה חלק בלתי נפרד מחווית הטיול. לחובבי הנהיגה שבינינו השכרת רכב מומלצת במיוחד ומהווה הזדמנות לשכור לכמה ימים את הרכב החלומי, כמובן במגבלות התקציביות.

השכרת רכב מומלצת במיוחד בטיול באזורים בינעירוניים, באזורים כפריים, בדרכי נוף ובין שמורות טבע והיא מאפשרת לנו תחושה של חופש, גמישות ונוחות מירבית.

כאשר מתכננים לשלב בטיול בחו"ל ביקור בעיר גדולה, מומלץ לבדוק מראש היכן ניתן להחנות את הרכב בחינם או במחיר סביר או לתכנן כך שהביקור בעיר גדולה כדוגמת רומא, לונדון או ניו יורק עם בעיות תנועה וחניה יקרה יהיה בתחילת הטיול או בסוף הטיול כך שניתן יהיה לבקר בהם בתחילת הטיול לפני השכרת הרכב או להחזיר בהם את הרכב עם תחילת הביקור עיר הגדולה.

השכרת רכב בחו"ל – תחושה של חופש, גמישות ונוחות מירבית

מתי כדאי לשכור את הרכב בחו"ל?

בדומה לרכישת כרטיסי טיסה חברות השכרת הרכב קובעות את מחירי השכרת הרכב לפי הביקוש וההיצע על פי מלאי הרכבים שברשותן בזמן נתון. לפיכך, ככל שנתקרב לעונות הבוערות בקיץ או באביב מחירי השכרת הרכב יעלו ואם נקדים להזמין בתקופות השפל זמן רב יחסית לפני הנסיעה נוכל להשיג מחירי השכרה זולים יחסית.  מומלץ להזמין רכב שכור עם אפשרות לבטל את עסקת השכרת הרכב ללא תשלום עד הרגע האחרון, כך שבמידה ועד לנסיעה נתקלים בדילים להשכרת רכב ניתן יהיה לעשות הזמנה חדשה במקום.

היכן הכי מומלץ לשכור את הרכב?

ניתן להזמין את הרכב בסוכנויות  להשכרת רכב בארץ או בחו"ל או באמצעות אתרים כמו Rentalcars.com  שבדומה לBooking.com הוא מאפשר להשוות בין מחירי השכרת רכב, איכות הרכב ואיכות השירות של חברת ההשכרה המקומית. דרך אתר זה ניתן בדרך כלל לשלם מקדמה ואת היתרה לשלם כמה שבועות לפני ההשכרה אך עם אפשרות ביטול בחינם  48 שעות לפני מועד ההשכרה.

השכרת רכב מומלצת במיוחד בטיול באזורים בינעירוניים, באזורים כפריים, בדרכי נוף ובין שמורות טבע

למה כדאי לשים לב כאשר משכירים רכב בחו"ל?

מנסיוננו, אנחנו ממליצים לשים לב לכל הפרטים הקטנים המופיעים על חוזה השכרת הרכב: אפשרות ביטול העסקה, מועד התשלומים, מה מכסה ביטוח הרכב ומה לא, האם השכרת הרכב כוללת למשל נסיעה בכבישי אגרה ברחבי המדינה וכד'…. כמו כן כדאי לקרוא את חוות הדעת של שוכרים אחרים כדי לראות אם ישנם מרכיבים נוספים שכדאי לקחת בחשבון בענין השכרת הרכב.

מוזמנים לקרוא פוסטים שכתבנו על מסלולי טיול ברכב ביעדים נבחרים: 

מסלול טיול משפחתי בארה"ב ברכב מסן פרנסיסקו לדנוור ומשם טיסה לניו יורק

מסלול טיול ברכב בצפון איטליה, סלובניה וקרואטיה

מסלול טיול ברכב באוסטריה

מסלול טיול משפחתי ברכב בשוויץ

מסלול טיול משפחתי ברכב באיטליה

%d בלוגרים אהבו את זה: