הזמנת תכניות טיול בחו"ל

מעוניינים לצאת לטיול עצמאי ביעדים רחוקים ומרתקים כמו ניו זילנד,ארה"ב, מכסיקו יפן, סין, וייטנאם או דרום קוריאה? ניתן בהחלט לצאת לטיול באופן עצמאי ביעדים מיוחדים אלו אך בכדי למצות את הטיול ולהפוך אותו לחוויה בלתי נשכחת חוב מאד לערוך תכנון יסודי של מסלול הטיול על פי נסיונם של מטיילים אחרים בהתאמה להעדפותיכם. כאן תוכלו להזמין טיול מתוכנן לכל פרטיו ומותאם באופן אישי לפי צרכיכם והעדפותיכם ליפן, סין, וייטנאם, דרום קוריאה, תאילנד, ארה"ב ומכסיקו. 

לחצו כאן כדי להזמין תכנית טיול מותאמת אישית לפי צרכיכם והעדפותיכם

עומד לשירותכם ד"ר מעין הס אשכנזי – גיאוגרף, הסטוריון, טייל מנוסה ומומחה בתכנון טיולים

לפרטים ומידע נוסף חשוב מאד שתקראו את המשך הפוסט: 

מדוע כדאי להזמין תכנית טיול לחו"ל?

הכנת תכנית טיול באופן עצמאי לקראת הנסיעה לחו"ל היא אחת מחוויות הטיול ומאפשרת להכיר לעומק את יעד הטיול. עם זאת לוח זמנים לחוץ עשוי להקשות על משימת תכנון הטיול ובעיקר כשמדובר בטיול ממושך ביעד לא מוכר התכנון המוקדם הוא חיוני מאד לקביעת מקומות הלינה ואת טיולי היום והאטרקציות שבקרבתם.  יציאה לטיול ללא תכנון מדוקדק עלולה לגרום לבזבוז זמן וכסף יקר על נסיעות מיותרות ליעדים שניתן לוותר עליהם או להחמצה של אתרים מלאי עניין מחוץ למסלול המטיילים השחוק. מעבר לכך, מרכיב חשוב נוסף בתכנון הטיול הוא בקביעת סוג האתרים ומשך הביקור בכל אחד מהם בכל יום על פי ההעדפות ותחומי העניין של כל מטייל. כמו כן ישנם לא מעט טיפים שיוכלו לחסוך לא מעט כסף כמו היכן לאכול עם כל המשפחה בזול, היכן ניתן למצוא חניה בחינם, באיזה אתר אינטרנט ניתן לקנות כרטיסים לאטרקציות במחיר הטוב ביותר וכד'…

לאחר שנים ארוכות של תכנון הטיולים הרבים בהם ביקרנו כזוג וכמשפחה ועזרה רבה שנתתי לבני משפחה, חברים ואפילו חברים של חברים בתכנון הטיולים שלהם החלטתי להפוך את התחביב האהוב למקצוע. אז אם הטיול שלכם מתקרב ועדיין לא מצאתם את הזמן לתכנן את מסלול הטיול, אשמח לתכנן עבורכם את הטיול הבא שלכם ביעדים מיוחדים במינם: יפן, סין, וייטנאם, דרום קוריאה, תאילנד, ארה"ב ומכסיקו.

תכנון מקצועי של הטיול שלכם על ידי ד"ר מעין הס אשכנזי, גיאוגרף, הסטוריון, מטייל מנוסה  ובעל בלוג הטיולים "לטייל עם נילי ומעין" יחסוך לכם זמן וכסף ויבטיח לכם הנאה רבה יותר מהטיול על פי העדפותיכם האישיות.

מה כוללת תכנית הטיול?

תכנית הטיול שתקבלו כוללת את כל מרכיבי הנסיעה שלכם על גבי קובץ PDF הכולל את המרכיבים הבאים:

תיאור כללי של מסלול הטיול, מפה כללית של מסלול הטיול.

תיאור מסלול הטיול ברמה היומיומית כולל הנחיות ההגעה, זמני הביקור המומלצים בכל אתר, טיפים המתייחסים לאתרי הביקור, המלצות על מקומות לינה ומסעדות נבחרות שאסור להחמיץ לאורך מסלול הטיול.

טיפים כלליים הקשורים לטיול בתחומים השונים: כסף ועלויות, תחבורה, מזג אוויר, ביטחון ובטיחות, מה כדאי להביא, מה כדאי לקנות והיכן וכד'…

כמה עולה הזמנת תכנית טיול?

טיול של שבוע – 900 שקלים
כל שבוע נוסף –  500 ש"ח בלבד.
לטיול מעל חודש הנחה של 10 אחוזים על כל שבוע נוסף.

כיצד מזמינים תכנית טיול?

  1. ממלאים את השאלון  עם כל פרטי הטיול וההעדפות האישיות
  2. חותמים  על גבי השאלון כי קראתם והסכמתם על הסכם העבודה בינינו.
  3. מעבירים בביט את הסכום לתשלום בהתאם לאורך הטיול שאתם מזמינים.

לחצו כאן להורדת השאלון להזמנת תכנית הטיול

תוך כמה זמן תקבלו את תכנית הטיול?

זמן העבודה עבור שבועיים עד חודש טיול מרגע ההזמנה והתשלום הוא 14 ימי ימי עבודה. לאחר מכן תוכלו ליצור אתי קשר בטלפון להבהרות ולשאלות נוספות.

מודעות פרסומת