הזמנת לינה בחו"ל

כיצד להזמין את מקומות הלינה הטובים ביותר במחיר הזול ביותר? זוהי שאלת השאלות של כל מטייל שיוצא לחופשה בחו"ל. מקומות הלינה מהווים מרכיב מרכזי בעלויות הטיול ובחווית הטיול של כל אחד מאיתנו ועל כן גם מהווים אתגר מרכזי של כל מטייל ששם לו כמטרה למקסם את הוצאותיו ואת חוויית הלינה שלו בהתאם להעדפותיו.

הזמנת בתי מלון בחו"ל

כאשר בוחרים בית מלון בין אם באמצעות סוכן שגובה עמלה ובין אם עושים זאת באופן עצמאי באמצעות אתרים להשוואת מחירים בין בתי מלון כמו Booking.com, הוטל קומבינד, אגודה וכד'…., רובנו מסתכלים דבר ראשון על מספר הכוכבים של המלון כמדד המצביע על איכותו. נתון זה עשוי להשתנות בין מדינה למדינה, הוא משקף היצע של שרותים, גודל חדר, איכות שירות החדרים וכד'…  ובעיקר משפיע במידה רבה על מחיר הלינה. עם זאת, מכיוון שאופן קביעת דירוג הכוכבים שונה במדינות שונות הרי שלעיתים הציפיות הגבוהות ממלון בעל דירוג גבוה עשויות לאכזב כיוון שמעבר לדירוג הכוכבים ישנם מרכיבים נוספים שישפיעו בסופו של דבר על שביעות רצוננו מחווית הלינה ממקום הלינה וקשורות לצרכים ולהעדפות האישיות של כל מטייל: חניה בתשלום מופחת או בחינם, קרבה לאמצעי תחבורה ציבורית, שירותי שאטל מהמלון לשדה התעופה, מיקומו של המלון ביחס לאטרקציות בעיר, רמת הביטחון האישי בסביבת המלון, סוג המטיילים שמתארחים במלון, היחס לבעלי חיים, האפשרות להתארח כמשפחה, מרחבים פתוחים שיש במלון ובסביבתו, מתקני כושר ובריכת שחיה, שרותי כביסה, אפשרות לארוחת בוקר הכלולה במחיר וכד'…..  לפיכך, בשלב הראשון כדאי מאד לבדוק בגוגל מפות היכן ממוקם המלון ולבדוק בעמודי מקומות הלינה שמוצאים חן בעינינו באתרים השונים להשוואת בתי המלו כדוגמת בוקינג, טריוואגו, הוטל קומבינד, אגודה וכד'…  את הפרמטרים שחשובים לנו.

הזמנת מלונות בחו"ל

אנחנו בדרך כלל נוהגים להזמין בחו"ל ובארץ מקומות לינה שהדירוג הכללי שלהם הוא 8 ומעלה  ומעבר לדירוג של כל מקום לינה כדאי לבדוק בדרך כלל גם את חוות הדעת של המתארחים בנוגע למרכיבים שונים שחשובים לנו כמו איכות השירות של הצוות, רמת הניקיון של החדרים, המיקום של מקום הלינה, איכות ארוחת הבוקר וכיוב'…..

הזמנת מקומות לינה בחו"ל

מרגע שמצאנו את בית המלון המועדף עלינו כדאי לבדוק באמצעות הוטל קומבינד או Trivago האם ניתן למצוא את אותו מלון במחיר זול יותר.

בשלב הבא, כדאי להזמין את מקום הלינה ולשריין אותו מספיק זמן לפני הטיול, בעיקר כשמדובר ביעדים מתויירים מאד כמו איטליה, יפן, ארה"ב וכד'… עם זאת במידת האפשר, מומלץ מאד לבחור בבתי מלון בהם אין צורך בתשלום מראש או/ו לחלופין עם אפשרות לביטול חינמי עד לרגע האחרון. בדרך זו ניתן לעקוב בפרק הזמן שעובר עד למועד הטיול אחרי מבצעים שיכולים להגיע לעיתים לעשרות אחוזי הנחה על אותו חדר שהזמנו ולעיתים משתלם לסגור על מקום לינה טוב לא פחות מבחינתנו שהתפנה או שהוא במחיר מוזל מהקום שהוזמן. כשמדובר על מספר לילות באותו מקום לינה, ההפרש במחיר יכול להגיע למאות דולרים, חיסכון משמעותי!

הזמנת בתי מלון בחו"ל

כאן תוכלו להגיע לבתי המלון ביעדים המבוקשים ביותר דרך Booking.com המאפשר הזמנת בתי מלון בכל העולם ללא תשלום מראש ועם אפשרות לביטול ללא עלות (בהתאם לתנאי ההזמנה). 

מוזמנים להיעזר בפוסטים שכתבנו על מקומות לינה ברחבי העולם עליהם אנחנו ממליצים בחום: 

מלונות מומלצים בארה"ב: מלונות בסן פרנסיסקו, אזור שמורות הטבע יוסמיטי וסקויה, מלונות לוס אנג'לס, מלונות בלאס וגאס, מדבריות אריזונה ויוטה, עיירות סקי בהרי הרוקי, ברחבי קולורדו ובניו יורק.

מלונות מומלצים באיטליה: מלונות ברומא, חבל טוסקנה, ונציה, הרי הדולומיטים, אגם גארדה ובאזור מילאנו.

מלונות מומלצים באוסטריה: מלונות בוינה, בעמק הווכאו, באזור האגמים, בטירול ובאזור זלצבורג.

מלונות מומלצים ביפן:  מלונות בטוקיו, קיוטו, ניקו, אוסקה, האקונה, טקיאמה, מטצומוטו, הירושימה ובפוקואוקה.

הגעתם עד לכאן? קבלו הנחה של 15 דולר על כל הזמנה שתעשו דרך Booking.com  באמצעות קישור זה. 

 

מודעות פרסומת