דרך איזה אתר הכי כדאי להזמין טיסות זולות לחו"ל

אחד המרכיבים היקרים בכל טיול לחו"ל הוא מחיר הטיסה. מרכיב זה כמובן עולה משמעותית כאשר יוצאים לחו"ל עם כל המשפחה. ישנם לא מעט אתרים ואפליקציות למציאת טיסות זולות לחו"ל. אחת האפליקציות שאנחנו הכי אוהבים לעבוד אתה ואף בחרנו לעשות אתה תכנית שותפים היא Jet Radar.
מניסיוננו מנוע החיפוש של ג’ט רדאר, מאפשר לחסוך במידה רבה בעלות הטיסות. לאחר שנכנסים למנוע החיפוש כדאי מאד להשוות בין חברות התעופה השונות הטסות באותו תאריך, להשוות בין מחירי טיסות של ימים סמוכים ואפילו בין שעות שונות באותו יום. כך למשל טיסה מאוחרת בלילה יכולה להיות זולה יותר מטיסה באותו יום אבל בשעות הערב. בנוסף יש לזכור כי  טיסה בלילה יכולה לחסוך לכם עלות לינה ללילה ואז הרווח הוא כפול. בנוסף לכך, לעיתים יום לפני או אחרי המועד המבוקש תמצאו זילה זולה למשמעותית, הכל תלוי בביקוש ובהיצע של היום ושל השעה וכמובן של חברות הטיסה השונות.

דרך ג'ט ראדאר  ניתן למצוא טיסות ברגע האחרון, כולל טיסות זולות לאירופה, טיסות זולות יחסית בפסח או בסוכות כמו ליעדים כמו יוון או טורקיה, טיסות קצרות של עד 3 שעות. מחוץ לעונת התיירות מצאנו דרך ג'ט ראדאר אפילו טיסות לאירופה ב 99 דולר, כולל טיסות אל על וכן דילים שונים לחו"ל שנמכרים בהוזלה ברגע האחרון.