הזמנת תכנית טיול מותאמת אישית

רוצים לטוס אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? לא מוצאים את הזמן לשבת ולתכנן את הטיול המתקרב בחו"ל? מתקשים לסנן ולארגן את כל המידע שמצאתם?

בדיוק בשביל זה יזמנו את שירות תכנון תכניות טיולים ביעדים נבחרים בהתאמה אישית!

מוזמנים להיעזר בניסיוני העשיר בתכנון הטיול הבא שלכם באחת המדינות הבאות: ארה"ב, איטליה, יוון,  אוסטריה, יפן, דרום קוריאה, הודו, וייטנאם וסין, מוזמנים לקבל רעיונות מהמגזין.

אשמח לסייע לכם להפוך את הטיול הבא שלכם לחוויה בלתי נשכחת שתאפשר לכם לחוות חוויות ולגלות את היופי והייחודיות שיש בכל אחת מהמדינות ושתשאיר לכם טעם של עוד.

אבנה עבורכם תכנית טיול מפורטת שתכלול מסלול מפורט עבור כל יום טיול כולל מפה בשילוב אתרי ביקור ואטרקציות לפי בחירתכם במינון המתאים, בקצב שמתאים רק לכם ונמנע מכם בזבוז זמן על נסיעות מיותרות ומייגעות.

מהם שלבי הזמנת תכנית טיול מותאמת אישית?

  1. שיחת היכרות ותיאום ציפיות (בטלפון או בזום) – שיחה בה אני (מעין) אכיר אתכם ואתם אותי. תשתפו אותי בפרטים מדויקים ככל שניתן כמו: מספר המשתתפים וגילם; משך הטיול ויעדים רצויים; תחומי עניין; אופי הטיול (טבע, טיול עירוני, בטן-גב, מוזיאונים, או שילוב של הכול); רגישויות ומוגבלויות כלשהן. מטרת השיחה היא לתת לי את כל המידע הרלוונטי כדי שאוכל לתכנן לכם טיול שמתאים לכם באופן אישי.
  2. הזמנה ותשלום –  לאחר השיחה נחתום על הסכם עבודה ותבצעו את התשלום עבור העבודה לפי מספר הימים (המחיר: 170 שקלים ליום טיול).
  3. קבלת תכנית בסיסית של המסלול – אני אשלח לכם את ההצעה שלי למבנה הבסיסי של המסלול: חלוקה לימים, אזורים, פעילויות ואטרקציות שמתאימות לכם בהמשך לשיחת ההיכרות שקיימנו. תוכלו לשנות ולתקן את המבנה הבסיסי של המסלול עד שתרגישו שהוא מתאים לכם ואתם מרוצים. בשלב זה אשלח לכם גם את אזורי הלינה המומלצים בכל יעד כדי שכבר תוכלו לחפש ולהזמין מראש את מקומות הלינה ברגע שיהיו לכם כרטיסי הטיסה עם התאריכים המדוייקים של הטיול.
  4. קבלת תכנית טיול מפורטת – לאחר שתאשרו את המבנה הבסיסי של הטיול תקבלו תכנית טיול מפורטת.

מה כוללת תכנית הטיול המפורטת?

תכנית הטיול המפורטת שתקבלו תופיע בחוברת דיגיטלית (בפורמט PDF) שתשלח אליכם במייל כדי שתוכלו להדפיס או להוריד לטלפון (לשימוש גם כשאין אינטרנט). התכנית כתובה בצורה ברורה, מסודרת וממוקדת כך  שכל המידע הנחוץ לכם יהיה זמין, ותוכלו פשוט לצאת לדרך.
התכנית כוללת:

  • דרכי ההגעה משדה התעופה ואליו
  • מפה הכוללת את מסלול הטיול כולו
  • מסלול מפורט עבור כל יום טיול לפי סדר, עם המלצה לדרכי התניידות ממוקם למקום, אזורי חניה, משך זמן לביקור בכל מקום: מסלולי טיול, מוזיאונים, פארקים, שווקים וגד'… כולל כל הפרטים על (כתובת, שעות פתיחה, שעות הגעה מומלצות, עלויות כניסה וקישורים לכרטיסי כניסה וכרטיסי הנחות לאטרקציות אותם תצטרכו לרכוש בעצמכם).
  • מסעדות מומלצות ואזורים מומלצים למקומות לינה בהתאם למיקומכם, אותם תצטרכו להזמין בעצמכם..
  • מפות גוגל לכל יום טיול
  • טיפים כלליים בנוגע ליעד שלכם

לאחר קבלת החוברת עם תכנית הטיול המפורטת אתם מוזמנים להיות איתי בקשר להבהרות. במידת הצורך תוכלו לבקש עד הנסיעה שינויים והרחבת מסלול בתשלום (בהתאם למספר הימים המתוכננים בעלות של 120 שקלים ליום טיול)..

אשמח לעמוד לשירותכם 🙂

מעין

מלאו את הטופס ואני אחזור אליכם בהקדם:  

%d בלוגרים אהבו את זה: